Nieodpłatna pomoc prawna – od 16.03.2020 udzielanie porad wyłącznie na odległość

Starostwo Powiatowe w Białej Podlaskiej informuje, że w związku z zagrożeniem epidemiologicznym oraz komunikatem Ministerstwa Sprawiedliwości dot. zagrożenia koronawirusem, od poniedziałku tj. 16.03.2020 r. do odwołania, nieodpłatna pomoc prawna, obywatelska oraz mediacja na obszarze Powiatu Bialskiego będzie udzielana wyłącznie za pośrednictwem środków porozumiewania się na odległość (telefon, e-mail).Porada odbędzie się po przesłaniu na adres e-mail: obywatelskie@powiatbialski.plwypełnionego, załączonego niżej oświadczenia (skan lub zdjęcie). Ponadto należy wskazać nr telefonu lub e-mail do kontaktu z prawnikiem.OŚWIADCZENIE NPPNastępnie z beneficjentem skontaktuje się prawnik, celem udzielenia porady.