Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Wójt Gminy Biała Podlaska z siedzibą w Białej Podlaskiej ul. Prosta 31,

2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod@gmina-bialapodlaska.pl,

3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji ustawowych zadań urzędu (art. 6-8 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2017 poz. 1875)) – na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz na podstawie art. 9 ust.1 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.,

4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będ...

czytaj więcej...

Spotkanie „Biznes Lubelskie” w Białej Podlaskiej: dowiedz się, jak osiągnąć sukces w biznesie!

22 maja w Hotelu Dukat (ul. Warszawska 129) w Białej Podlaskiej odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu „Biznes Lubelskie”. Gościem specjalnym będzie Robert Korzeniowski, czterokrotny mistrz olimpijski w chodzie sportowym, który opowie uczestnikom o roli motywacji w biznesie.

Pierwsza odsłona cyklu „Biznes Lubelskie” składająca się z 24 spotkań, to wyjątkowa inicjatywa skierowana do przedstawicieli małych, średnich i dużych firm z województwa lubelskiego. Przedsiębiorcy dowiedzą się, na czym polega rola motywacji i jak osiągnąć sukces w biznesie. Ich mentorami będą utytułowani, polscy sportowcy i medaliści olimpijscy: Robert Korzeniowski, Otylia Jędrzejczak, Sylwia Gruchała, Daniel Iwanek oraz Paweł Czapiewski.

Ponadto na uczestników czekają prelekcje d...

czytaj więcej...